ZADBAJ O SWOJE PRAWA

Im wcześniej zgłosisz się do adwokata, tym większe szanse na doplinowanie Twoich praw, a tym samym większa szansa na pozytywne zakończenie sprawy. Zostałeś zatrzymany? Jechałeś pod wpływem alkoholu? Zostałeś zatrzymany za posiadanie narkotyków?  Główny obszar działania: województwo dolnośląskie (w szczególności Wrocław i okolice) .

Tymczasowe aresztowanie

Tymczasowe aresztowanie może nastąpić tylko na mocy postanowienia sądu. W toku postępowania można składać zażalenie, a także wnosić o uchylenie tymczasowego aresztu.

Profesjonalizm, osobiste i nowoczesne podejście Klienta

Masz pewność, że Twoją sprawą zajmę się osobiście. Zawsze staram się wyjaśniać Klientom ich sytuację w sposób możliwie najprostszy i zrozumiały, unikając żargonu prawniczego. Wszystkie przekazane informacje od klientów są objęte tajemnicą adwokacką.  

Rzetelność i zaangażowanie

Wszelkie sprawy prowadzone są z  należytą starannością. Cechuje mnie całkowite zaangażowanie w powierzoną sprawę. Zapewniam też stały kontakt oraz informowanie o postępach w sprawie. Nie zapominam, że to jest Twoja sprawa – masz prawo wiedzieć o niej wszystko. 

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie daje mi  możliwość wybierania najkorzystniejszego rozwiązania. Wiem jak działać i używać przepisów prawa, aby zapewnić Klientom najlepszą pomoc prawną.